WhatsApp hattımız ( 0 541 212 36 32) yoluyla sipariş verebilirsiniz. WhatsApp üzerinden verilen siparişlere en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

Whatsapp üzerinden veya mail olarak attığımız tasarımı onayladıktan sonra Ofset baskılı davetiyeler 2-3 iş günü yaldız baskılı davetiyeler ise klişe hazırlandığı için  6-7 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Evet davetiye üzerinde bulunan yazıları ve karakterleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz?

Evet, hatta sizin onayınız olmadan davetiyeniz basıma alınmaz siz siparişi verdikten hemen sonra Grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak Whatsapp üzerinden veya mailinize davetiye şablonunu gönderirler. Siz bilgilerinizi kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz basıma alınır.

Davetiye ve Matbaa işlerinizi Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo ile sorunsuz bir şekilde gönderiyoruz. Yurtdışı siparişlerini ise  ülke ve ürün kilosuna göre hesaplanarak minimum kargo ücretleri ile gönderilmektedir.

Kağıt,Karton gibi yumuşak dokulu basılan ürünleri su,ışık ve diğer etkenlerden korumak,estetik ve tasarımı ön plana çıkartmak için kullanılan tutkal,amonyak,su malzemelerinin basınç veya sıcak thermel ışıkla ürünün üzerine yapılan plastik laminasyon yöntemidir. Kısaca ürünlerin üzerine uygulanan çok ince plastik tabakadır.Mat veya Parlak olarak uygulanır.
Mat ve Parlak selefon arasındaki fark nedir ?
Mat selefon ışığı yansıtmaz, dekoratiftir. Ancak üzerine marker kalemle yazılıp silindiğinde leke bırakır. Parlak selefon ışığı yansıtır. Ancak üzerine marker kalemle yazılıp silindiğinde leke bırakmaz.

Broşür, kitap kapağı, katalog, dosya, davetiye ve kartvizit gibi ürünlerde, ürünü dış etkenlere karşı korumak ve ürüne parlaklık kazandırmak için baskı yüzeyine mürekkep gibi uygulanan bir maddedir. Basılan bir ürünün sadece bir bölgesine yapılan lak işlemine ise kısmi lak denir.Yüzeyde el ile fark edilir derece de bir kabarıklık ve parlaklık oluşur ve ürüne ayrıca bir görsellik katar. Kartiviztler de genellikle mat selefon üzerine uygulanır.

Kağıdın bir metrekaresinin gram cinsinden ağırlığına denir. Ölçü birimi gr/m2’dir. Kağıdın dayanıklılığı ve kalınlığı gramajla doğru orantılıdır. Kağıt gramajı yükseldikçe kağıdın opasitesi (kağıdın ışığı emme ve yansıtma kabiliyeti) ve kalınlığı artar. Kağıtlar gramajına göre ise üç grupta değerlendirilebilir: Kağıt : 40-170 gr/m2 Karton: 170 —600 gr/m2 Mukavva: 600 gr/m2 ve üzeri

Kartvizitlerinize ağırlık katmak ve firmanızı iyi bir şekilde temsil etmek için hazırlatmış olduğunuz kartlarınızda parlaklık ve Gümüş ve Altın Renklerinde belirtilen yerler gösterilerek kartvizite gösteriş verilir. Çok şık ve Elit bir görünüm verir. Daha Önce Gönderdiğim çalışma ile göndereceğim çalışmanın birebir renklerinin tutması olabilirmi ?Toplu baskıda birebir renk tutması gibi bir şey yoktur. Şayet özel baskı yapılacaksa birebir renk tutması olur. Toplu Baskıda Renk Farkı %10 ile %20 arasında olur. Özel Baskıda renk farkı %1 ile %5 araında olur.

İletişim Bilgilerimizde Kayıtlı Olan 0 541 212 36 32 veya biroltepe@gmail.com adresinden fiyat teklifi alabilirisiniz.

Yaptığınız Çalışmalarda Kenarlardan 3 er mm taşırma payı verilmelidir. Resimlerin 300 dpi cmyk olması gerekir Renk kodlarının ofset (matbaa) baskı şekline uygun cmyk olarak verilmelidir. Çalışmalarda yazı karakterlerinin değişmemesi için convertlenmesi gerekmektedir. Not: Aksi taktirde yapılan çalışmalardan çıkacak kötü sonuçlardan firmamız mesul değildir. ( Firmamız baskı ve baskı sonrası da çıkabilecek hataların arkasındadır.) Toplu baskı yaptığımız işlerin renklerinde %10 ile %20 arasında renk farkı olabilir. Toplu Baskı yapılan işlerin adetlerinde %5-6 eksik çıkabilme ihtimali vardır.