Kendinize uygun Düğün Davetiye Sözlerini bu kısımda bulabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

DAVETİYE SÖZÜ – 01 Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 02 Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi.

DAVETİYE SÖZÜ – 03 Ömürboyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin de yanımızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 05 Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ – 06 Evlilik törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 07 Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken düğün törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

DAVETİYE SÖZÜ – 08 Beraberliğe adım attığımız bu özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

DAVETİYE SÖZÜ – 09 Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 10 Düğün törenlerinde sizleri de Aralarında görmekten Mutluluk duyarlar

DAVETİYE SÖZÜ – 11 Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu günümüze Tüm dostlarımızı bekliyoruz

DAVETİYE SÖZÜ – 12 Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında birleşti ellerimiz Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz

DAVETİYE SÖZÜ – 13 Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım

DAVETİYE SÖZÜ – 14 Gidiyoruz mutlu bir geleceğe Gün değil – Ay değil – Yıl değil Bir ömür boyu beraberliğe Tutuştuk el ele Sesleniyoruz bekar gençlere En mutlu şey evlilik diye Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine

DAVETİYE SÖZÜ – 15 Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun

DAVETİYE SÖZÜ – 16 Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun Biz evleniyoruz haberiniz olsun Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun

DAVETİYE SÖZÜ – 17 Fısılda bana sevgini Sende buldun dengini Kabul oldu dileğin Mesut olalım Meleğim

DAVETİYE SÖZÜ – 18 Duvağımda beyaz güller Girmesin araya eller Allah (c.c) yazmış bizi bize Duyuruyoruz şimdi size Ömür boyu beraberiz Sevgi dolu kalplerimiz Düğünümüze sizleri de bekleriz

DAVETİYE SÖZÜ – 19 Bu hayat güneşi hic batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

DAVETİYE SÖZÜ – 20 Sevgiye İnanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak Anlayış ve sabırla destek vererek Yüzlerimiz sevgiye dönük Ellerimiz iç içe Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz Düğün törenimizi onurlandırırsanız Mutlu oluruz

DAVETİYE SÖZÜ – 21 Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline İşte bizde gireceğiz dünya evine Bütün dostlar buyursun düğünümüze

DAVETİYE SÖZÜ – 22 El ele tutuşurken Saadet yolculuğuna Veda ediyoruz Bekarlığın sultanlığına Eğer uğurlamak isterseniz bizi Düğünümüze bekleriz sizi

DAVETİYE SÖZÜ – 23 Kader tanıştırdı bizi Çok seviyoruz birbirimizi Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri Bu mutlu günümüze Bekliyoruz hepinizi

DAVETİYE SÖZÜ – 24 Mutluluklar paylaşılmalı Görüşünü benimsemiş Dostlarımızı düğünümüzde Yanımızda görmekten Mutluluk duyacağız Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size Bekleriz hepinizi düğünümüze

DAVETİYE SÖZÜ – 25 Amacımız yuva kurmak Gayemiz mutlu olmak Dileğimiz, bu mutlu günümüzde Sizlerle birlikte olmak

DAVETİYE SÖZÜ – 26 Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah Düğün törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 27 Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 28 Beraberliğe adım attığımız bu mutlu günümüzde, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız

DAVETİYE SÖZÜ – 29 Düğün törenimizde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 30 Düğün törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ – 31 Düğün törenlerinde Sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyacaklar.

DAVETİYE SÖZÜ – 32 Bu mutlu günlerinde Sizleri de aralarında görmekten Mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ – 33 Evliliğe adım attığımız Bu mutlu günümüzde Yanımızda görmekten Mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 34 Sevmiştik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Kırmadılar kalbimizi Yapıyorlar düğünümüzü Bizde davet ediyoruz Bu mutlu günümüze sizi.

DAVETİYE SÖZÜ – 35 Beraberliğimizi Evliliğe götüren bu yolda Sizlerle olmayı diliyoruz. Hepinizi düğünümüze bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 36 Sevgi yüreğimizin derinliklerinde Bir yol var önümüzde Ellerimiz kenetli saygı ve sevgiyle Diyoruz ki katılır mısınız bize?

DAVETİYE SÖZÜ – 37 Mutluluğumuzu sizlerle Paylaşmaktan onur duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 38 Hayatımızın en doğru kararını verip, İkimizde evet diyoruz. Ve siz nezih dostlarımızı Şahidimiz olarak bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 39 Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslıyı duymamış, Ferhat ile Şirin i bilmiyor olabilirsiniz…Titaniki de seyretmediyseniz; Bu fırsatı sakın kaçırmayın…Bu büyük aşkın nişan düğün gecesinde, Bizleri onurlandırmanız dileğiyle.

DAVETİYE SÖZÜ – 40 Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize Hayatımızın bu en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle Mutluluğa adım atacağımız bu özel günde Sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 41 Yüreğimizin ve sevgimizin Götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde Aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 42 İyi günümüzde mutlulukları, Kötü günümüzde üzüntüleri Bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde Yanımızda olmaya davet ediyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 43 Kenardan biz gidelim, yol sizin olsun. Pınardan biz içelim, su sizin olsun. Belki gelemezsiniz, sağlık olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Bizi seven dostlar, düğünümüze buyursun. Duyduk duymayın demeyin İyi dinleyin kimseye sitem etmeyin.

DAVETİYE SÖZÜ – 44 Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu Paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 45 Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz…

DAVETİYE SÖZÜ – 46 Kalbimizin sesini dinledik. Karar verdik, biz evleniyoruz. Düğünümüze siz sevenlerimizi de bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 47 Yeni yaşamların mutlu başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 48 Sevgi üstündür ama bilene Sevgi karşılıklıdır ama sevene Ne mutlu sevipte sevilene Sizleri de bekliyoruz düğünümüze

DAVETİYE SÖZÜ – 49 Allahın emrine uyuyoruz Mutlu bir yuva kuruyoruz Allah’tan saadet diliyoruz Bu mutlu günümüzde Sizleri de düğünümüze bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 50 Düğün törenimizde Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız .

DAVETİYE SÖZÜ – 51 Bu mutlu günümüzde Siz dostlarımızı da Aramızda görmekten Mutluluk duyarız .

DAVETİYE SÖZÜ – 52 Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize, Karar verdik ömür boyu beraberliğimize, Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size, Bekleriz hepinizi ailece, Düğün törenimize .

DAVETİYE SÖZÜ – 53 Selam olsun bizden Tüm dostlara, Elveda dedik, Bekarlığa, sultanlığa, Yuvamızı kuruyoruz Gelecekteki günlere, Çok mutluyuz, Darısı tüm sevenlere .

DAVETİYE SÖZÜ – 54 Elele tutuşup çıkınca saadet yolculuğunu, Veda ediyoruz bekarlığa sultanlığa, Uğurlamak isterseniz bizleri, Bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri .

DAVETİYE SÖZÜ – 55 Sevdik beğendik, Söz verdik birbirimize. Karar verdik, Ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, Müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, Ailece düğünümüze. . DAVETİYE SÖZÜ – 56 Evet? Evet? Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 57 Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz ?’ Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız?

DAVETİYE SÖZÜ – 58 Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. . DAVETİYE SÖZÜ – 54 Kuruyan topraklar yağmuru bekler, Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genç sizleri düğüne bekler.

DAVETİYE SÖZÜ – 60 Duvağımızda beyaz tüller, Girmesin araya eller, Mevla’m yazmış bizi bize, Duyuruyoruz şimdi size, Mutlu geçecek günlerimiz, Sevgi dolu kalplerimiz, Ömür boyu beraberiz, Düğünümüze sizleri de bekleriz .

DAVETİYE SÖZÜ – 61 Biz ikimiz el ele bütün olalım dedik, Bacası duman tüten yuva kuralım dedik, Bütün sevenler gibi bizim muradımız var, Dostlara müjdeleriz, düğünümüz var .

DAVETİYE SÖZÜ – 62 Her bir kum tanesi, Sevgi, değer demekse eğer, Size kumsalları gönderiyoruz, Derken! Düğün törenimizde Sizleri de aramızdan görmekten Mutluluk duyarız .

DAVETİYE SÖZÜ – 63 Elveda bekarlık, merhaba güzel günlere, Biz çok mutluyuz, Darısı sevenlere, Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere, Bizi sevenler gelsin düğünümüze, Mutluluğumuzu görmeye

DAVETİYE SÖZÜ – 64 Kenardan gidelim, Yol sizin olsun, Suyu biz içelim, Şerbeti sizin olsun, Evleniyoruz, haberiniz olsun, Gelemezseniz canınız sağ olsun

DAVETİYE SÖZÜ – 65 Biz beraber olalım Mutluluk, saadet bulalım, Bizim nişanımız var, Beraber kutlayalım .

DAVETİYE SÖZÜ – 66 Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tüm güzelliklerini, Hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu Sizlerle paylaşmak istiyor, Düğün törenimize bekliyoruz .

DAVETİYE SÖZÜ – 67 Bir gün geriye dönüp baktığınızda; Sevgi, saygı ve sadakatle hesaplaşmanız dan Hasarsız çıkmışsanız, Artık bir şeyi çok iyi biliyorsunuz… Siz aslında hep samimi yaşadınız. Sevgi, saygı ve sadakatle, Bu ilk yeminde Samimiyetimize şahit olmanızı istiyoruz .

DAVETİYE SÖZÜ – 68 Biz ne zorluklarla karşılaştık, Biz ne engeller aştık, Sabırla bugüne ulaştık, Yemin ettik ömür boyu ayrılmayacağız Ve bu mutlu günümüzde sizlerle olmaktan Mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 69 Yaşama dair ne varsa Her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde, Bizlerle beraber olmanız Bize ayrı bir mutluluk verecektir.

DAVETİYE SÖZÜ – 70 Düğün (Nisan) törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Kıvanç duyarlar

DAVETİYE SÖZÜ – 71 Vicdanında mukaddesat beslerken, Bedenini islamiyetle süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel. (Hz. Mevlana)

DAVETİYE SÖZÜ – 72 En güzel çocuk henüz büyütülmedi En güzel söz henüz söylenmedi Ve en güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız. Atacağımız ilk adımda Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız…

DAVETİYE SÖZÜ – 73 Veda dostlar çileli günlere Biz yuva kuruyoruz ilerideki günlere Biz mutluyuz, darısı sizlere Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze .

DAVETİYE SÖZÜ – 74 Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ – 75 Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze .

DAVETİYE SÖZÜ – 76 Sevgimiz yüreğimizin Derinliklerinde Bir yol var önümüzde Ellerimiz kenetli Saygı ve sevgiyle Diyoruz ki; Katılır mısınız bize

DAVETİYE SÖZÜ – 77 Ve bu amaçla, Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak

DAVETİYE SÖZÜ – 78 Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz, Düğün törenimizi onurlandırırsanız, Mutlu oluruz

DAVETİYE SÖZÜ – 79 Kenardan biz geçelim, yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, göl sizin olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Niyetimiz yuva kurmak, Dileğimiz mesut olmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde Sizlerle beraber olmak.

DAVETİYE SÖZÜ – 80 Ey Rabbimiz! Bize zevcelerimizle ve nesillerimizden gözlerimizin bebeği olan salih insanlar ihsan et ve bizi takva sahiplerine rehber kıl. (Ayetime Kerime)

DAVETİYE SÖZÜ – 81 Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

DAVETİYE SÖZÜ – 82 Ümmetimden bir kimse, Kardeşinin nikâhında hazır bulunsa, Bir gün oruç tutmuş gibidir. O bir gün, 700 gün ile tefsir olonmuştur .

DAVETİYE SÖZÜ – 83 Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevla’m ak eylesin yüzümüzü, Buyrun gelin dostlar, Beraber yapalım düğünümüzü .

DAVETİYE SÖZÜ – 84 Vicdanında mukaddesat beslersen, Bedenini İslamiyet’le süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel .

DAVETİYE SÖZÜ – 85 İşte bizde yüreğimizin Ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz! Sizleri de orada, Düğün Törenimizde, Aramızda görmekten, Mutluluk duyacağız .

DAVETİYE SÖZÜ – 86 Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 87 Beraberliğimizi sürekli kılmak ve sevgimizi sonsuzluğu taşımak için, Bu günde, Bizimle olmanızı diliyoruz .

DAVETİYE SÖZÜ – 88 Sevdik birbirimizi İstiyoruz beraberliğimizi Allah’tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleri de bekleriz

DAVETİYE SÖZÜ – 89 Bir Zaman Tünelinin Sonsuzluğunda En Güzel Sevgiyi Birlikte Yaşadık Her Uçurum Kenarında, Birlikte Meydan Okuduk Rüzgara Gökyüzünden Birer Yıldız Çalıp Işık Yaptık Geleceğimize Hayatımızın En Güzel Gününü Siz Dostlarımızla Paylaşmak Dileğiyle

DAVETİYE SÖZÜ – 90 Düşüncemiz evlenip yuva kurmak Dileğimiz ömür boyu mesut olmak Niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde Tüm dostlarımızı aramızda görmek

DAVETİYE SÖZÜ – 91 Mutlu birlikteliğimize atılan ilk adım olan, Düğün merasimimizde siz değerli dostlarımızla beraber olmaktan Mutluluk Duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ – 92 Engin bir denizin kıyısında Rüzgara yelken açmış iki kişiyiz Bizi uğurlamaya gelirseniz. Rüzgarımıza yelken Kalplerimize mutluluk verirsiniz

DAVETİYE SÖZÜ – 93 Sevipte terketmek değil, ömür boyu sevmek için, Gülüpte üzmek için değil, hep mutlu etmek için. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ – 94 Biz sevdik kalbimiz bir olsun Bizim düğünümüz törenimiz olsun Buyurun dostlar haberiniz olsun .

DAVETİYE SÖZÜ – 95 Gönülden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyoruz Bekarlığa veda edip İşte bugün evleniyoruz Düğünümüze sizleride bekliyoruz

DAVETİYE SÖZÜ – 96 Sevdik birbirimizi İstiyoruz beraberliğimizi Allah’tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleride bekleriz .

DAVETİYE SÖZÜ – 97 Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan Düğün törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacaklar.

DAVETİYE SÖZÜ – 98 Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere Bizi sevenler gelsin düğünümüze Mutluluğumuzu görmeye.

DAVETİYE SÖZÜ – 99 Ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak Anlayış ve sabırla destek vererek Yüzlerimiz sevgiye dönük Ellerimiz iç içe Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz Düğün törenimizi onurlandırırsanız Mutlu oluruz .

DAVETİYE SÖZÜ -100 Allah (c.c)’in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için İlk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda Görmekten mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -101 Allah’ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri

DAVETİYE SÖZÜ -102 Sonsuza dek sürecek birlikteliğimize EVET ! Diyeceğimiz bu anlamlı günde Sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız

DAVETİYE SÖZÜ -103 Geleceğe dogru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ -104 Allah (c.c)’in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için İlk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleride aramızda Görmekten mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -105 Düğün törenimize teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır

DAVETİYE SÖZÜ -106 Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuza taşıdığımız bu mutlu günümüzde dostlarımızı da aramızda görmek dileğiyle

DAVETİYE SÖZÜ -107 Hayatımızın bu en anlamlı ve en güzel gününde siz değerli dostlarımızı aramızda görmek bizi onurlandıracaktır

DAVETİYE SÖZÜ -108 Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

DAVETİYE SÖZÜ -109 Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ -110 Birlikteliğimize Adım Attığımız Bu özel Günümüzde Siz Değerli Dostlarımızla Birlikte Olmaktan Kıvanç Duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -111 Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kivanç duyarız .

DAVETİYE SÖZÜ -112 Düğün törenlerini Onurlandırmanızdan Sonsuz mutluluk duyacaklar.

DAVETİYE SÖZÜ -113 Rüzgarın çığlığını dinledik, Bulutların ağlamasını izledik, Bir yıldızın kıyısında oturup dilek diledik, Dileğimizin gerçekleştiğini görmek isteyen Herkesi, düğünümüze bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -114 Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -115 Aşk adını verdiğimiz mutlu beraberliğimizin dönüm noktası olan düğün törenimizde sizlerle birlikte olmak dileğiyle…

DAVETİYE SÖZÜ -116 Gün gelir hayatınızın aşkını bulduğunuzu hissedersiniz… Gün gelir her şeyden çok canınızdan çok sevdiğiniz hayatınızın aşkıyla bir ömür boyu beraber olmak istersiniz… Gün geldi ve biz ömür boyu beraber olma kararı aldık. Sizleri de bu mutlu ve özel günümüzde yanımızda görmeyi çok isteriz….

DAVETİYE SÖZÜ -117 Soruyordunuz bize Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte Bekleriz sizleri ailece Nikahımıza

DAVETİYE SÖZÜ -118 Ayrılık Değil Sevda kavuşturdu Ellerimizi Kalplerimiz Bir Geleceğe Umutla Bakıyoruz Şimdi, Davetiyemiz Sizlere Evlilik Bizlere uğur Versin.

DAVETİYE SÖZÜ -119 İlk Görüşte Aşk Bu Olmalı işte Rabbim Seni Bana Yazmış Bozamaz Kimse, Bu Mutlu Günümüzde Sizleri de Aramızda Görmek Dileğiyle.

DAVETİYE SÖZÜ -120 Adını Kalbime Yazdım Gözlerini Gözlerime Kazıdım Kimseyi Görmez Bu Gözler Senden başka Seviyorum Seni Delikanlıca, Davetiyemiz Bütün Bizi Tanıyanlara…

DAVETİYE SÖZÜ -121 Buluştu Kalplerimiz, Karar Verdi Ellerimiz, Emin Adımlarla Çıktık yola, Düğünümüzde Sizleri de Aramızda Görmek isteriz.

DAVETİYE SÖZÜ -122 Sıkıca Sarıldık Birbirimize Kimse Vaz geçiremez Bizi Sevgimiz Delice Evlilik Var Önümüzdeki Günlerde Sizleri de Aramızda Görmek Dileğiyle.

DAVETİYE SÖZÜ -123 Aşk Havuzunu Doldurduk Sevdamızla, Geleceğimizi Hazırlıyoruz Emin Adımlarla Bu Mutlu Dünyamızda, ilk Adımı Sizlerle Paylaşmak istiyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -124 Yaralı kalpler Olmasın Bu Dünyada, Sevenler Acı Çekmesin Karşılıksız Dünyada, Bizim Gibi Mutluluk Sahibi Etsin Herkesi ALLAH, Davetlimsiniz Nikahımızda Olursunuz inşallah.

DAVETİYE SÖZÜ -125 Tatlıdır Gülüşün Mutlu Olurum Seninle, Güzeldir Sözlerin Hayat Bulurum Sesinle Dünyalarımız Birleşecek Bugün Bu gece, Tüm Sevdiklerimiz Davetlidir Bu Düğüne.

DAVETİYE SÖZÜ -126 Hayata bağlanmışız Sımsıkı Seninle, herkesi Kıskandıracak Bir Sevgi Bizimkisi Yok Hiç Kimsede, Bu Sevgiyi resmiyete Dökeceğimiz Bu gecede Sizleri de Nikahımızda Görmek Dileği ile

DAVETİYE SÖZÜ -127 Sonbahar Rüzgarları geçmesin hayatımızdan, ilkbahar Aylarında Kalsın Kalbimiz olmasın Birbirimize Yalan, Seviyorsun Seni ALLAH ım Şahit Buna inan, 1 Davetiyemde Senin için Geldi Güzel insan..

DAVETİYE SÖZÜ -128 Senin yanında Güzellik Çok yalan yok, Sevilmek Var Sevmemek Yok, Aşk Var Sevgi Var Seninle Bu Gece Nikahımız Var, Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -129 Evleniyoruz Sizleride Aramızda Görmek istiyoruz, Devlerin Aşkına Şahit Olmanız için Bu Davetiyeleri özenle Size yolluyoruz…

DAVETİYE SÖZÜ -130 Çıktık Sevda Yoluna Aşkımız Oldu Kocaman Bir Dünya Ellerimiz Kenetlendi Bu Sevda yolunda Şimdi Sadece 1 Adım kaldı Beklediğimiz O ana, Bu Mutlu Günümüzde Sizlerin de O Ana Şahit Olmanızı istiyoruz Nikahımıza Bekliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -131 Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ -132 Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -133 Yaşamımızın en mutlu gününü Bizimle paylaşmanız dileğiyle..

DAVETİYE SÖZÜ -134 Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ -135 Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, Bizi uğurlamanızı istiyoruz.. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -136 Sevgi çemberi yakalanmaz densede Sevgililer kavuşmaz denilse bile Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze

DAVETİYE SÖZÜ -137 Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya… EVET

DAVETİYE SÖZÜ -138 İnsan sevdi mi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkışlanmalı Bunu denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına İnsan Sevdi mi !!! Kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli en çocuk yerinden başlamalı yani Pişkin ekmek kokusu gelmeli sonra. İnsan Sevdi mi !!! Diğer aşklar kendini fesh etmeli

DAVETİYE SÖZÜ -139 Duvağımızda beyaz güller Girmesin araya eller Allah yazmış bizi bize Duyuruyoruz şimdi size Mutlu geçsin günlerimiz Sevgi dolu kalplerimiz Ömür boyu beraberiz Düğünümüze sizleri de bekleriz

DAVETİYE SÖZÜ -140 Geleceğe doğru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek Ve mutluluğu paylaşmak üzere Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ -141 Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

DAVETİYE SÖZÜ -142 Mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar?

DAVETİYE SÖZÜ -143 Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, Sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, Sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü; içimde SEN varsın…

DAVETİYE SÖZÜ -144 Birlikteliğimizi evlilikle noktalayacağımız bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızın aramızda olması bizi onurlandıracaktır

DAVETİYE SÖZÜ -145 Sadece hayatımızı değil, Düşlerimizi, Umutlarımızı, Duygularımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

DAVETİYE SÖZÜ -146 Sevgiler paylaştıkça artar, Hüzünler paylaştıkça azalır. Bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte sevgimizi arttırmak dileğiyle…

DAVETİYE SÖZÜ -147 Gereği düşünüldü; Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre Evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

DAVETİYE SÖZÜ -147 Aşk Sevgi Mutluluk, Hepsi Bu Filmde Gala Gecesinde Görüşmek Üzere

DAVETİYE SÖZÜ -148 Sevgiye İnanıyoruz” Ve bu inançla, Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz, Düğün törenimizi onurlandırırsanız Mutlu Oluruz.

DAVETİYE SÖZÜ -149 Bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız

DAVETİYE SÖZÜ -150 Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

DAVETİYE SÖZÜ -151 Misafir Geldi Sanmıştım Hüzünlü Gönlüme Meğer Ev Sahibi Olacakmış Bütün Ömrüme Sizlerde Şahit Olun Bu Mutlu Günümüze

DAVETİYE SÖZÜ -152 Gün elbet bir gün sizin için sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir bizim için bugün o gün… Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanız diliyoruz.

DAVETİYE SÖZÜ -153 Hazırlıkları uzun süren en güzel aşk filmi sonunda gösterime giriyor ” Bir düğün gecesi” Birlikte izlemeye ne dersiniz

DAVETİYE SÖZÜ -154 Biz çok zorluklardan geçerek geldik bu günlere, herşeye rağmen sevgimize sevgi katmayı basardık.

DAVETİYE SÖZÜ -155 Bir müjdeyi paylaşmaktır haberi sevinç yapan , Bir huzuru paylaşmaktır evi yuva yapan, ve bir yastığı paylaşmaktır aşkı evlilik yapan. Biz müjdemizi veriyoruz, aşkımızı evlilik, evimizi yuva yapıyoruz sizleri de bu mutlu günümüze bekliyoruz

DAVETİYE SÖZÜ -156 Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız

DAVETİYE SÖZÜ -157 Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü… Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi. Adın: Aşk! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.